سوالات متداول

سوالات متداول

گاهی ممکن است برای کاربران سوالات متداول که در زیر مطرح شده است پیش آید. به بررسی و پاسخ تعدادی از آن ها می پردازیم.

سوالات زیر اکثرا توسط کاربران مکث تمپ مطرح شده است و سعی کرده ایم آن ها را لیست کرده و پاسخ دهیم. لذا این صفحه مرتب بروز شده و پرسش و پاسخ های جدید به مرور زمان قرار خواهد گرفت.

سوالات متداول کاربران مکث تمپ

آیا نصب قالب ها و افزونه ها توسط کادر پشتیبانی انجام می گیرد؟

پاسخ: بله. نصب قالب و افزونه رایگان می باشد و در صورت درخواست شما توسط پشتیبانان انجام میگیرد. جهت این امر باید اطلاعات هاست و پنل وردپرس خود را در اختیار ما قرار دهید. برای درخواست نصب محصولات میبایست از پنل کاربران تیکت ارسال کنید.

چرا هنگام دانلود محصولات، حجم فایل دانلودی نمایش داده نمی شود؟

پاسخ: به دلیل مسائل امنیتی، حجم فایل دانلودی چه داخل مرورگر و چه داخل نرم افزار های دانلود،نمایش داده نمیشود. پس از شروع دانلود فایل میبایست صبر کنید تا دانلود به اتمام برسد. پس از دانلود میتوانید فایل مد نظر را در سیستم خود باز کنید.

گارانتی بازگشت وجه در چه صورتی مجاز است؟

پاسخ: گارانتی بازگشت وجه تنها در صورتی انجام می پذیرد که فایل محصول دانلود شده مشکل داشته باشید، یا محصول خریداری شده مطابق با آنچه در صفحه توضیحات محصول یا پیش نمایش محصول مشاهده کرده اید، متفاوت باشد.لذا در صورت وجود مشکل، کاربران میبایست  حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از خرید محصول، مشکل را به ما گزارش دهند.

آیا اعمال دو کد تخفیف بر روی سبد خرید به صورت همزمان امکان پذیر است؟

پاسخ: خیر. تنها میتوانید هر محصول را با یک کد تخفیف خریداری کنید.

مدت پشتیبانی محصولات چقدر است؟

پاسخ: خریداران تا ۴ ماه پس از خرید محصولات میتوانند پشتیبانی رایگان دریافت کنند. پس از اتمام ۴ ماه، در صورت نیاز مجدد به پشتیبانی میبایست ۴ ماه دیگر پشتیبانی را تمدید کنند. مبلغ تمدید مجدد پشتیبانی ۲۵۰۰۰ تومان خواهد بود.

آیا امکان ویرایش و شخصی سازی محصولات توسط تیم مکث تمپ وجود دارد؟

پاسخ: مکث تمپ در قبول یا رد درخواست شخصی سازی محصولات محتار است. لذا جهت این امر میتوانید تیکت ارسال کنید و منتظر پاسخ باشید.

بروزرسانی محصولات به چه شکل می باشد؟

پاسخ: بروزرسانی محصولات خریداری شده کاملا رایگان و دائمی می باشد. کاربران حهت دانلود نسخه بروز میتوانند از قسمت پنل کاربران، نسخه جدید را دانلود کنند.

آیا محصولات مکث تمپ لایسنس دارند؟

پاسخ: خیر، هیچکدام از محصولات لایسنس ندارند و بر روی دامنه های متعدد قابل نصب می باشد، اما پشتیبانی تنها برای یک دامنه قابل ارائه می باشد.

چطور می توانم از جدیدترین تخفیف های مکث تمپ با خبر شوم؟

پاسخ: معمولا تخفیفات ویژه در قسمت بالای وب سایت قابل نمایش است. اما با عضویت در صفحه ی اینستاگرام و کانال تلگرام مکث تمپ میتوانید از جدیدترین اخبار و تخفیفات با خبر شوید.

آیا میتوانم با تیم مکث تمپ همکاری داشته باشم؟

پاسخ: بله، جهت استخدام میتوانید از صفحه ی همکاری با ما اقدام نمایید.